Tüm sevgi ve şefkatlerini bizlerden esirgemeden büyütüp bu günlere ulaştıran saygın ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında veya günlük yaşamda ; yardımcıya ihtiyaç duyduklarında sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi sizlere yönlendirmek için her zaman her şekilde Sefa Ajans olarak hizmet vermekteyiz. Doğru yaşlı bakıcısında bulunması gereken özellikleri sizin için özetledik:

Yaşlı Bakıcısında Bulunması Gereken Özellikler
Anne ve babaların yaşadıkları ortama özen ve ilgi gösterirler,
Yaşlılarımızın hijyenik ortamda ve sağlık koşullarını göz ardı etmeksizin hizmet sunarlar,
Bakıcı sürekli ve düzenli olarak sağlık kontrolleri ve hastaneye götürülmeleri aşamasında yaşlı anne ve babalara refakat ederler,
Anne ve babaların yaşam biçimleri ruhsal durumları yaşlı bakıcılarımız tarafından değerlendirilip sağlık problemleri varsa doktor kontrolünde takip ederler,
Anne ve babaların ilerleyen yaşlarından dolayı gerçekleştiremedikleri işlevsellerine yardım ederek destek olurlar,
Bakım esnasında ortaya çıkan her durum karşısında olumlu bir yaklaşım gösterirler,
Anne ve babaların hassas duygularını göz önünde bulundurarak onlarla pozitif iletişim kurup gönüllerini hoş tutarlar,
Beslenme konusunda onların sağlığına uygun ve yiyebileceği türden yemekler yapıp sunarlar.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
Sefa Ajans, yaşlı bakıcısı hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0552 673 19 10 ve 0539 772 28 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN