Sefa Ajans olarak, evinizin tertip, temizlik ve düzeni konusunda uzman ev işlerinden maksimum seviyede bilgi ve tecrübeye sahip, ev yönetimi becerileri olan, yemek konusunda maksimum bilgi ve beceriye sahip, servis konusunda uzman, evinizin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda çalışanları yönlendirebilecek Kahya-Süpervizör personel ihtiyacınızı çözüyoruz.

Yatılı veya gündüzlü, yabancı veya Türk uyruklu Kahya-Süpervizörlerinizi Sefa Ajans ekibimizden sizin için özenle seçiyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
Sefa Ajans, Kahya – Supervizor hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0552 673 19 10 ve 0539 772 28 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN