Hemen hemen her yerde ihtiyaç duyulan güvenlik görevlileri; kalabalık alanlarda asayişi daha tenha bölgelerde ise mal ve can güvenliğini de sağlayan ve güvenlik departmanında görev alan kişilerdir.

Sefa Ajans olarak güvenlik görevlisi olarak silahlı ya da silahsız olmak üzere iki farklı eğitimi başarıyla tamamlamış kişilerden seçmekteyiz.

Sefa Ajans olarak güvenlik personellerinde insanların hareketlerini tahmin edebilen, soğukkanlılığını koruyabilen, otoritesini belli edebilen ve insanlarla doğru şekilde iletişime geçebilen kişilerden seçmekteyiz.

Ekibimizdeki Güvenlik Personellerinde bulunması gereken niteliklerin bilincindeyiz ve bunları sizin özel isteklerinizle birleştirip size en uygun elemanı temin ederek hayatınızı kolaylaştırmaktan keyif duyarız.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
Sefa Ajans Güvenlik hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya

numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN