Filipinli elemanlar ülkelerinde çocuk bebek temizlik yaşlı bakımı konusunda eğitim gördükleri için sertifika alarak ülkemize geliyorlar.

Dolayısıyla tecrübeleri tescillenmiş oluyor ingilizce olan ana dilleri aile ve çocuklarınıza eğitim için önemli bir avantaj sağlıyor eğitimli ve kültürel olarak farklılıkları sayesinde aileye uyum sağlayarak uzun soluklu çalışmaktadırlar.

Sefa Ajans olarak deneyimli tecrübeli referanslı Filipinli nepalli ve Endonezya lı bakıcılarımızla (sıra ve gün) beklemeksizin hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli ve donanıma göre fiyat çizergesi değişim göstermektedir

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
Sefa Ajans, FİLİPİNLİ BAKICI hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0552 673 19 10 ve 0539 772 28 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN