Evcil hayvan sahibi olan insanlar düzenli olarak ya da bazı ihtiyaç hallerinde evcil hayvanlarıyla ilgilenecek kişilere ihtiyaç duymaktadır.

Sefa Ajans olarak Evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olan bakıcıyı sizler için araştırıp, küçük dostlarınıza en doğru bakıcının bulunmak için hizmet vermekteyiz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
Sefa Ajans Evcil Hayvan Bakıcısı hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya 0552 673 19 10 ve 0539 772 28 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN